Bus: 9
Route #: FL11A
7:53 AM WESTSIDE ELEMENTARY
7:55 AM MELROSE AV NW @ PILOT ST NW
7:58 AM MELROSE AV NW @ GUN CLUB RD NW
7:59 AM MELROSE AV NW @ GILFORD AV NW
8:01 AM GLENN RIDGE RD NW @ WESTDALE RD NW
8:01 AM GLENN RIDGE RD NW @ SILVERWOOD RD NW
8:02 AM SUMMIT DR NW @ GLENN RIDGE RD NW
8:04 AM SUMMIT LA NW @ MOUNTAIN RD NW
8:09 AM CALDWELL ST NW @ MORWANDA ST NW
8:10 AM CALDWELL ST NW @ VICTORIA ST NW
8:12 AM GLADIES ST NW @ MOOMAW AV NW
8:14 AM CAMILLE AV NW @ CLOVIS ST NW
8:18 AM WESTSIDE BL NW @ VERMONT AV NW
8:25 AM WILLIAM FLEMING HIGH
Bus: 22
Route #: FL03A
8:01 AM WESTSIDE ELEMENTARY
8:05 AM CORNELL DR NW @ GRANDVIEW AV NW
8:10 AM EDINBURGH DR NW @ RUTGERS ST NW
8:14 AM GRANDVIEW AV NW @ MARR ST NW
8:25 AM WILLIAM FLEMING HIGH
Bus: 25
Route #: FL22A
8:05 AM FALLON PARK ELEMENTARY
8:10 AM HUNT AV NW @ 8TH ST NW
8:25 AM WILLIAM FLEMING HIGH
Bus: 29
Route #: FL17A
7:44 AM FAIRVIEW ELEMENTARY/YMCA FAIRVIEW
7:53 AM HOLLINS RD NE @ GEORGIA AV NE
7:55 AM HOLLINS RD NE @ KYLE AV NE
7:57 AM HOLLINS RD NE @ SHULL RD NE
7:59 AM HOLLINS RD NE @ NORTON AV NE
8:03 AM RIDGEFIELD ST NE @ NORTON AV NE
8:03 AM RIDGEFIELD ST NE @ LIBERTY RD NE
8:05 AM LIBERTY RD NW @ MEADOWS ST NW
8:07 AM LIBERTY RD NW @ COURTLAND RD NE
8:09 AM COURTLAND RD NE @ CLOVER AV NE
8:11 AM 102 NOBLE AV NE
8:13 AM SYCAMORE AV NE @ COURTLAND RD NE
8:15 AM LIBERTY RD NW @ DUPREE ST NW
8:25 AM WILLIAM FLEMING HIGH
Bus: 33
Route #: FL08A
7:49 AM ROUND HILL /// YMCA Round Hill
7:57 AM MELROSE AV NW @ VICTORIA ST NW
7:58 AM MELROSE AV NW @ VIEWMONT ST NW
8:00 AM MONROE ST NW @ VIRGINIA AV NW
8:01 AM MONROE ST NW @ VERMONT AV NW
8:02 AM MONROE ST NW @ TENNESSEE AV NW
8:04 AM TENNESSEE AVE NS@TYREE RD NW BOTTOM
8:04 AM PETERS CREEK RD NW @ LONGWOOD AV NW
8:07 AM LEWISTON ST NW @ LAUREL RIDGE RD NW
8:07 AM 4450 LEWISTON ST NW
8:08 AM PORTLAND AV NW @ BEN ST NW
8:09 AM PORTLAND AV NW @ OLEVA ST NW
8:10 AM 2327 PORTLAND AVE. NW
8:10 AM COVE RD NW @ LYNNHOPE DR NW
8:11 AM COVE RD NW @ OAKLEAF DR NW
8:12 AM COVE RD NW @ RANCH RD NW
8:16 AM LAUREL RIDGE RD NW @ SIOUX RIDGE RD NW
8:18 AM 4533THIRLANE RD NW/ trailer park
8:21 AM 3695 THIRLANE RD NW/// Airport Plaza
8:25 AM WILLIAM FLEMING HIGH
Bus: 37
Route #: FL14A
8:00 AM ROANOKE ACADEMY
8:02 AM 17TH ST NW @ STAUNTON AV NW
8:07 AM STAUNTON AV NW @ 13TH ST NW
8:08 AM RUGBY BL NW @ GRAYSON AV NW
8:12 AM 1547 RUGBY BV NW
8:16 AM 16TH ST NW @ ANDREWS RD NW
8:18 AM ANDREWS RD NW @ NORRIS DR NW
8:25 AM WILLIAM FLEMING HIGH
Bus: 39
Route #: FL07A
8:04 AM PRESTON PARK PRIMARY
8:08 AM LYNDHURST ST NW @ HILLCREST AV NW
8:10 AM 10TH ST NW @ HILLCREST AV NW
8:12 AM 10TH ST NW @ GREENLAND AV NW
8:13 AM 10TH ST NW @ GREENHURST AV NW
8:15 AM 10TH ST NW @ HUNT AV NW
8:16 AM 10TH ST NW @ KELLOGG AV NW
8:25 AM WILLIAM FLEMING HIGH
Bus: 53
Route #: FL09A
8:04 AM ROUND HILL /// YMCA Round Hill
8:11 AM 2831 OLIVE AV NW
8:13 AM FOREST PARK BL NW @ LOMBARDY AV NW
8:15 AM GLENDALE AV NW @ FOREST PARK BL NW
8:16 AM ASPEN ST NW @ CLIFTON ST NW
8:17 AM CLIFTON ST NW @ ABBOTT ST NW
8:18 AM FOREST PARK BL NW @ GUILDHALL AV NW
8:19 AM GUILDHALL AV NW @ FLORIDA AV NW
8:20 AM 2851 Florida Av Nw
8:25 AM WILLIAM FLEMING HIGH
Bus: 56
Route #: FL05A
7:40 AM HURT PARK ELEMENTARY
7:49 AM 4120 HERSHBERGER RD NW
7:50 AM 3933 HERSHBERGER RD NW
7:52 AM FAIRHOPE RD NW @ HARVEST LA NW
7:56 AM GARSTLAND DR NW @ GUERNSEY LA NW
8:03 AM 3356 HERSHBERGER RD NW/// Valley View Gardens
8:10 AM 29TH ST SHENANDOAH VILLAGE/799 29th St Nw
8:25 AM WILLIAM FLEMING HIGH
Bus: 65
Route #: FL24A
8:06 AM ACHIEVEMENT CENTER
8:15 AM COVE RD NW @ LANCELOT LA NW
8:22 AM COVE RD NW @ WILLOW WALK DR NW
8:25 AM WILLIAM FLEMING HIGH
Bus: 67
Route #: FL20A
7:54 AM MORNINGSIDE ELEMENTARY/Ymca Morningside
7:59 AM 2007 Indian Village Lane SE
8:05 AM 2084 INDIAN VILLAGE LA SE/2083 INDIAN VILLAGE
8:08 AM 13TH ST SE @ TAZEWELL AV SE
8:25 AM WILLIAM FLEMING HIGH
Bus: 76
Route #: FL04A
8:04 AM ROANOKE ACADEMY
8:05 AM 19TH ST NW @ CARROLL AV NW
8:10 AM HANOVER AV NW @ 22ND ST NW
8:13 AM 22ND ST NW @ CARROLL AV NW
8:15 AM COVE RD NW @ FLORIDA AV NW (HIGH ST CHURCH)
8:17 AM 2802 COVE RD NW // Cove & Aspen
8:25 AM WILLIAM FLEMING HIGH
Bus: 78
Route #: FL15A
7:40 AM HURT PARK ELEMENTARY
7:45 AM ORANGE AV NE @ 12TH ST NE
7:47 AM EASTERN AV NE @ TUCK ST NE
7:49 AM 20TH ST NE @ WALLACE AV NE
7:54 AM RICHARD AV NE @ MECCA ST NE
7:55 AM BELLE AV NE @ JACK ST NE
7:57 AM MECCA ST NE @ CANNADAY RD NE
7:58 AM ORANGE AV NE @ HICKORY WOODS DR NE
8:00 AM 3335 KING ST NE\\\ Glade Creek Apts
8:03 AM SPRINGTREE DR NE @ BROOKRUN DR NE
8:04 AM 3334 KING ST NE
8:07 AM KING ST NE @ MECCA ST NE
8:09 AM KING ST NE @ VINTON MILL CT NE
8:10 AM CLINE ST NE @ DUNKIRK AV NE
8:13 AM OLD VINTON MILL RD NE @ CARVIN ST NE
8:14 AM CARVIN ST NE @ GLADE ST NE
8:25 AM WILLIAM FLEMING HIGH
Bus: 79
Route #: FL19A
7:55 AM GARDEN CITY ELEMENTARY
8:03 AM 18TH ST SE @ TAZEWELL AV SE
8:04 AM 18TH ST SE @ CAMPBELL AV SE
8:07 AM WISE AV SE @ 17TH ST SE
8:08 AM WISE AV SE @ 14TH ST SE
8:11 AM TAZEWELL AV SE @ 9TH ST SE
8:13 AM 402///////////// 4TH ST SE/RESCUE MISSION
8:25 AM WILLIAM FLEMING HIGH
Bus: 82
Route #: FL18A
7:47 AM ROANOKE ACADEMY
7:54 AM HAZELRIDGE RD NW @ CURTIS AV NW
7:56 AM CURTIS AV NW @ HILDEBRAND RD NW
7:59 AM WILLIAMSON RD NW @ HAWTHORNE RD NW
8:00 AM WILLIAMSON RD NW @ WOODBURY ST NW
8:03 AM ORDWAY DR NW @ GLENROY ST NW
8:07 AM LAFAYETTE BL NW @ FLORIDA AV NW
8:08 AM LAFAYETTE BL NW @ MARYLAND AV NW
8:25 AM WILLIAM FLEMING HIGH
Bus: 85
Route #: FL16A
7:44 AM HIGHLAND PARK ELEMENTARY
7:49 AM THURSTON AV NE @ WAYNE ST NE
7:53 AM WAYNE ST NE @ NOBLE AV NE
7:53 AM FOREST HILL AV NE @ HOLLY RD NE
7:56 AM FOREST HILL AV NE @ LARCHWOOD ST NE
7:59 AM LARCHWOOD ST NE @ COURTNEY AV NE
8:03 AM LIBERTY RD NE @ EDISON ST NE
8:04 AM FUGATE RD NE @ KENNEDY ST NE
8:06 AM ELLSWORTH ST NE @ WILDHURST AV NE
8:09 AM 117 WILDHURST AV NE
8:13 AM FLEMING AV NW @ WILLIAMSON RD NW
8:15 AM YARDLEY DR NW @ WINSLOE DR NW
8:18 AM OAKLAWN AV NW @ WINSLOE DR NW
8:25 AM WILLIAM FLEMING HIGH
Bus: 88
Route #: FL23A
7:54 AM MONTEREY ELEM SCHOOL/YMCA MONTEREY
7:58 AM RAVENWOOD AV NW @ DELRAY ST NW
7:59 AM RICHLAND AV NW @ EPPERLEY AV NW
8:04 AM ROUND HILL AV NW @ HUNTINGTON BL NW
8:06 AM ROUND HILL AV NW @ OAKLAND BL NW
8:08 AM GREENLAND AV NW @ OAKLAND BL NW
8:13 AM GRANDVIEW AV NW @ BROAD ST NW
8:17 AM GRANDVIEW AV NW @ FLORALAND DR NW
8:25 AM WILLIAM FLEMING HIGH
Bus: 89
Route #: FL10A
7:40 AM PRESTON PARK PRIMARY
7:42 AM OAKLAND BL NW @ BENBROOK CIR NE
7:46 AM DREW AV NE @ PLANTATION RD NE
7:48 AM 4203 PLANTATION RD NE
7:50 AM PRESTON AV NE @ HOLMES ST NE
7:58 AM OLIVER RD NE @ CRITTENDON AV NE
8:08 AM CRITTENDON AV NE @ OAKLAND BL NW
8:17 AM FLORIST RD NW @ MAPLELAWN AV NW
8:25 AM WILLIAM FLEMING HIGH
Bus: 94
Route #: FL01A
7:58 AM FAIRVIEW ELEMENTARY/YMCA FAIRVIEW
8:04 AM EMBASSY DR NW @ ARCADIA DR NW
8:05 AM LAURA RD NW @ BILTMORE DR NW
8:07 AM NORTHWOOD DR NW @ MEADOWBROOK RD NW
8:08 AM MEADOWBROOK RD NW @ ELVA RD NW
8:11 AM LONNA DR NW @ GREEN RIDGE RD NW
8:12 AM SHOWALTER RD NW @ MASTERS CIR NW
8:15 AM SHOWALTER RD NW @ NORTHWOOD DR NW
8:16 AM SHOWALTER RD NW @ PEACH TREE DR NW
8:18 AM APPLETON AV NW @ ANGUS RD NW
8:21 AM ANGUS RD NW @ WOODBRIDGE AV NW
8:25 AM WILLIAM FLEMING HIGH
Bus: 96
Route #: FL12A
7:46 AM ROUND HILL /// YMCA Round Hill
7:51 AM PLANTATION RD NE @ LINDBERGH LA NE
7:56 AM MONTEREY AV NE @ TREVINO DR NE
7:58 AM PLAYER DR NE @ ARNOLD DR NE
8:00 AM TREVINO DR NE @ OLD MOUNTAIN RD NE
8:04 AM NELMS LA NE @ APPLEWOOD ST NE
8:08 AM APPLEWOOD ST NE @ PENNSYLVANIA AV NE
8:11 AM PENNSYLVANIA AV NE @ ELMCREST ST NE
8:13 AM NELMS LA NE @ OLD MOUNTAIN RD NE
8:14 AM OLD MOUNTAIN RD NE @ COLUMBIA ST NE
8:25 AM WILLIAM FLEMING HIGH
Bus: 112
Route #: FL06A
7:34 AM MORNINGSIDE ELEMENTARY/Ymca Morningside
7:40 AM 20TH ST NE @ VARNELL AV NE
7:42 AM 20TH ST NE @ YEAGER AV NE
7:42 AM 20TH ST NE @ EAST GATE AV NE
7:45 AM 20TH ST NE @ MANNING RD NE
7:51 AM 2426 MASON MILL RD NE
7:54 AM MASON MILL RD NE @ OVERLOOK RD NE
7:57 AM FUGATE RD NE @ COLLINGWOOD ST NE
8:02 AM COLLINGWOOD ST NE @ HUNTINGTON BL NE
8:07 AM OLIVER RD NE @ FLEMING AV NE
8:12 AM PRESTON AV NW @ WINSLOE DR NW
8:15 AM WINSLOE DR NW @ WENTWORTH AV NW
8:25 AM WILLIAM FLEMING HIGH
Bus: 123
Route #: FL21A
7:50 AM MONTEREY ELEM SCHOOL/YMCA MONTEREY
7:59 AM 2ND ST SW @ CAMPBELL AV SW
8:01 AM ELM AV SW @ 4TH ST SW
8:03 AM 601 ELM AV SW
8:05 AM 10TH ST SW @ MARSHALL AV SW
8:07 AM 815 Salem Av///// SALVATION ARMY
8:09 AM 10TH ST NW @ MCDOWELL AV NW
8:09 AM 10TH ST NW @ STAUNTON AV NW
8:14 AM 10TH ST NW @ GRAYSON AV NW
8:25 AM WILLIAM FLEMING HIGH
Bus: 124
Route #: FL02A
8:05 AM FAIRVIEW ELEMENTARY/YMCA FAIRVIEW
8:08 AM SALEM TPK NW @ 30TH ST NW
8:08 AM SALEM TPK NW @ 31ST ST NW
8:10 AM SALEM TPK NW @ WESTWOOD BL NW
8:11 AM SALEM TPK NW @ CALVARY RD NW
8:12 AM SALEM TPK NW @ FAIRVIEW RD NW
8:13 AM Westside Blvd. and Panorama Av NW/731 WESTSID
8:14 AM WESTSIDE BL NW @ WOODLEIGH RD NW
8:16 AM WESTSIDE BL NW @ TYLER AV NW
8:17 AM WESTSIDE BL NW @ DAKOTA AV NW
8:19 AM MELROSE AV NW @ 36TH ST NW
8:25 AM WILLIAM FLEMING HIGH
40 Douglass Avenue NW, Roanoke, VA24012 Phone 540-853-2502