Bus: 37
Route #: RAM02A
7:09 AM ESSEX AV NW @ 21ST ST NW
7:09 AM 21ST ST NW @ MELROSE AV NW
7:10 AM 2131 Melrose Av Nw
7:11 AM ORANGE AV NW @ 24TH ST NW
7:12 AM ORANGE AV NW @ 23RD ST NW
7:14 AM ORANGE AV NW @ 21ST ST NW
7:16 AM HANOVER AV NW @ 20TH ST NW
7:17 AM HANOVER AV NW @ 19TH ST NW
7:18 AM 19TH ST NW @ STAUNTON AV NW
7:19 AM 19TH ST NW @ MERCER AV NW
7:20 AM 18TH ST NW @ CARROLL AV NW
7:25 AM ROANOKE ACADEMY
Bus: 76
Route #: RAM01A
6:57 AM ORANGE AV NW @ 18TH ST NW
6:59 AM MELROSE AV NW @ 17TH ST NW
6:59 AM MELROSE AV NW @ 15TH ST NW
7:01 AM MELROSE AV NW @ 14TH ST NW
7:03 AM 16TH ST NW @ HANOVER AV NW
7:07 AM STAUNTON AV NW @ 14TH ST NW
7:10 AM HANOVER AV NW @ 13TH ST NW
7:14 AM 1201 HANOVER AV NW
7:16 AM HANOVER AV NW @ 11TH ST NW
7:17 AM 10TH ST NW @ STAUNTON AV NW
7:18 AM STAUNTON AV NW @ 12TH ST NW
7:20 AM MERCER AV NW @ 11TH ST NW
7:21 AM 11TH ST NW @ RUGBY BL NW
7:22 AM GRAYSON AV NW @ 14TH ST NW
7:25 AM ROANOKE ACADEMY
Bus: 82
Route #: RAM05A
6:58 AM 5TH ST NW @ RUTHERFORD AV NW
7:01 AM 12TH ST NW @ FAIRFAX AV NW
7:03 AM 12TH ST NW @ LOUDON AV NW
7:04 AM 1402 LOUDON AV NW
7:07 AM LOUDON AV NW @ 15TH ST NW
7:08 AM LOUDON AV NW @ 16TH ST NW
7:10 AM LOUDON AV NW @ 18TH ST NW
7:12 AM 20TH ST NW @ MOORMAN AV NW
7:13 AM MOORMAN AV NW @ 19TH ST NW
7:15 AM MOORMAN AV NW @ 17TH ST NW
7:17 AM MOORMAN AV NW @ 15TH ST NW
7:19 AM MOORMAN AV NW @ 14TH ST NW
7:20 AM 13TH ST NW @ MELROSE AV NW
7:25 AM ROANOKE ACADEMY
40 Douglass Avenue NW, Roanoke, VA 24012 Phone 540-853-2502