Bus: 2
Route #: HIGH02A
7:04 AM 701/627 BULLITT AV SE
7:06 AM 5TH ST SE @ HIGHLAND AV SE
7:12 AM 601 HIGHLAND AV SE
7:19 AM HIGHLAND AV SE@8TH ST SE (SHEPHERD DAYCARE)
7:20 AM 8TH ST SE @ ELM AV SE
7:21 AM 402 4TH ST SE/RESCUE MISSION
7:25 AM HIGHLAND PARK ELEMENTARY
Bus: 12
Route #: HIGH05A PLATO
6:34 AM MEDMONT CIR SW @ CORAL RIDGE RD SW
6:41 AM 3581 GRANDIN RD SW
6:43 AM GRANDIN RD SW @ KIPLING ST SW
6:45 AM CARLTON RD SW @ NORTHVIEW DR SW
6:47 AM 2412 GUILFORD AV SW
6:49 AM BARHAM RD SW @ LOFTON RD SW
6:50 AM LIVINGSTON RD SW @ WEAVER RD SW
6:52 AM TILLETT RD SW @ SPRING RD SW
6:53 AM SPRING RD SW @ LOFTON RD SW
6:55 AM GEAN ST SW @ WOODLAWN AV SW
6:57 AM CORBIESHAW RD SW @ ASHBY ST SW
6:59 AM 3411 ROSEWOOD AV SW
7:05 AM 1120 OAKWOOD DR SW
7:07 AM 931 OAKWOOD DR SW
7:09 AM WASENA ES/ YMCA WASENA
7:11 AM MAIN ST SW @ WELTON AV SW
7:11 AM MAIN ST SW @ SUMMIT AV SW
7:13 AM 1246 Wasena Av Sw
7:16 AM FLOYD AV SW @ MAIN ST SW
7:17 AM MAIN ST SW @ HAMILTON AV SW
7:19 AM 10TH ST SW @ WINONA AV SW
7:21 AM 830 DAY AV SW
7:23 AM 601 ELM AV SW
7:25 AM HIGHLAND PARK ELEMENTARY
Bus: 17
Route #: HIGH06A PLATO
6:30 AM STRATFORD PARK APTS
6:33 AM BRANDON AV SW @ LINCOLN AV SW
6:35 AM AVON RD SW @ SHIRLEY AV SW
6:36 AM AVON RD SW @ SHERWOOD AV SW
6:38 AM CHESTERFIELD ST SW @ WINDSOR AV SW
6:40 AM CHESTERFIELD ST SW @ WESTOVER AV SW
6:45 AM CHESTERFIELD ST SW @ BERKLEY AV SW
6:47 AM CAMBRIDGE AV SW @ JAMES ST SW
6:50 AM SHERWOOD AV SW @ GREENWOOD RD SW
6:51 AM SHERWOOD AV SW @ ARLINGTON RD SW
6:55 AM SHERWOOD AV SW @ MT VERNON RD SW
6:56 AM MT VERNON RD SW @ TERRACE RD SW
6:58 AM BLENHEIM RD SW @ CENTER HILL DR SW
7:01 AM PERSINGER RD SW @ HUNTERS RD SW
7:04 AM 1240 PERSINGER RD SW
7:06 AM PERSINGER RD SW @ BLUEFIELD BL SW
7:12 AM 833/833G KING JAMES ST SW
7:15 AM Avenham AV SW @ Wildwood RD SW
7:17 AM CASSELL LA SW @ POPLAR DR SW
7:18 AM 3104 WEST RIDGE RD SW
7:25 AM HIGHLAND PARK ELEMENTARY
Bus: 74
Route #: HIGH04A
6:47 AM WESTSIDE BL NW @ SIGNAL HILL AV NW
6:50 AM SALEM TPK NW @ 30TH ST NW
6:56 AM LOUDON AV NW @ 12TH ST NW
6:59 AM LOUDON AV NW @ 11TH ST NW
7:03 AM LOUDON AV NW @ 9TH ST NW
7:09 AM LOUDON AV NW @ 7TH ST NW
7:16 AM SALEM AV SW @ 14TH ST SW
7:20 AM CHAPMAN AV SW @ 16TH ST SW
7:25 AM HIGHLAND PARK ELEMENTARY
Bus: 80
Route #: HIGH03A
6:51 AM 502//// 2ND ST SW *DOWNTOWN LEARNING CENTER*
6:52 AM FRANKLIN RD SW @ JEFFERSON ST SE
6:53 AM SALEM AV SE @ MARKET ST SE
6:55 AM SALEM AV SW @ 1 1/2 ST SW
6:57 AM MCDOWELL AV NW @ CHERRY AV NW
7:00 AM 338 HACKLEY AV NW
7:02 AM RUTHERFORD AV NW @ MADISON AV NW
7:06 AM RUTHERFORD AV NW @ 3RD ST NW
7:09 AM 3RD ST NW @ HARRISON AV NW
7:12 AM HARRISON AV NW @ 2ND ST NW
7:13 AM GILMER AV NW @ 2ND ST NW
7:15 AM GILMER AV NW @ 3RD ST NW
7:17 AM 3RD ST NW @ PATTON AV NW
7:18 AM GILMER AV NW @ JEFFERSON ST NW
7:21 AM Higher Ed center
7:25 AM HIGHLAND PARK ELEMENTARY
Bus: 85
Route #: HIGH07A PLATO
6:41 AM 1354/1341 BUENA VISTA BL SE
6:46 AM QUEEN ANN DR SE @ KING CHARLES AV SE
6:49 AM \\ Food Lion Parking lot \\/1702 RUTROUGH
6:54 AM ESTATES RD SE @ ROSEMARY AV SE
6:56 AM GARDEN CITY BL SE @ GEARHART RD SE
7:02 AM 3425/3424 WELLINGTON DR SE
7:03 AM 3400 WELLINGTON DR SE
7:09 AM CORNWALLIS AV SE @ 26TH ST SE
7:10 AM STANLEY AV SE @ 24TH ST SE
7:12 AM 24TH ST SE @ JEFFERSON ST SW
7:15 AM 27TH ST SW @ ROSALIND AV SW
7:15 AM ROSALIND AV SW @ 26TH ST SW
7:22 AM JEFFERSON ST SE @ OLD WOODS AV SW
7:25 AM HIGHLAND PARK ELEMENTARY
Bus: 118
Route #: HIGH01A
7:04 AM 6TH ST SW @ WOODS AV SW
7:05 AM 513 WOODS AV SW
7:06 AM WOODS AV SW @ 4TH ST SW
7:08 AM WOODS AV SW @ CLARKE AV SW
7:09 AM 1326 CLARKE AV SW
7:10 AM 1008 FRANKLIN RD SW (SAINT MARK'S CHURCH)
7:11 AM ALBEMARLE AV SW @ 1ST ST SW
7:13 AM ELM AV SW @ 1ST ST SW (ST JOHNS)
7:13 AM 801 3RD ST SW
7:14 AM ELM AV SW @ 4TH ST SW
7:18 AM GILMER AV NW @ 5TH ST NW
7:20 AM GILMER AV NW @ 4TH ST NW
7:23 AM 5TH ST SW @ HIGHLAND AV SW
7:25 AM HIGHLAND PARK ELEMENTARY
40 Douglass Avenue NW, Roanoke, VA24012 Phone 540-853-2502