Bus: 23


Route #: FISH5A


6:17 AM 3764 STRATFORD PARK DR SW // Stratford Apts


6:20 AM BRANDON AV SW @ LINCOLN AV SW


6:22 AM SHIRLEY AV SW @ AVON RD SW


6:24 AM BRANDON AV SW @ BLENHEIM RD SW


6:27 AM MT VERNON RD SW @ PERSINGER RD SW


6:28 AM MT VERNON RD SW @ HUNTERS RD SW


6:32 AM 2412 GUILFORD AV SW


6:34 AM GUILFORD AV SW @ TILLETT RD SW


6:36 AM LIVINGSTON RD SW @ GEAN ST SW


6:39 AM TILLETT RD SW @ SPRING RD SW


6:40 AM SPRING RD SW @ LOFTON RD SW


6:42 AM ROSEWOOD AV SW @ SWEETBRIER AV SW


6:48 AM STROTHER RD SW @ HOLLOWELL AV SW


6:54 AM CRESTON AV SW @ WRIGHT RD SW


6:56 AM 3554 WRIGHT RD SW


6:58 AM 3551 COLONIAL GREEN CIR SW


6:59 AM 3589 HARTLAND RD SW


7:01 AM HARTLAND RD SW @ INGLEWOOD RD SW


7:04 AM 3319 PASLEY AV SW


7:07 AM HERITAGE RD SW @ DOGWOOD LA SW


7:09 AM 3953 PARK LA SW


7:11 AM PARK LA SW @ WINDING WAY RD SW


7:18 AM 939 OAKWOOD DR SW


7:21 AM 1260 LAKEWOOD DR SW


7:22 AM 1240 PERSINGER RD SW


7:25 AM FISHBURN PARK ES/YMCA FISHBURN/FISHBURN ES/YM


Bus: 54


Route #: FISH3A


6:23 AM EDEN DR NW @ DORCHESTER DR NW


6:26 AM GRANDVIEW AV NW @ MARR ST NW


6:32 AM LYNDHURST ST NW @ HILLCREST AV NW


6:37 AM HARRISON AV NW @ 2ND ST NW


6:39 AM MCDOWELL AV NW @ 6TH ST NW


6:41 AM MADISON AV NW @ 10TH ST NW


6:43 AM MADISON AV NW @ 11TH ST NW


6:44 AM 11TH ST NW @ FAIRFAX AV NW


6:47 AM 10TH ST NW @ RUGBY BL NW


6:49 AM RUGBY BL NW @ 14TH ST NW


6:54 AM MARYLAND AV NW @ 24TH ST NW


6:59 AM KIRKLAND DR NW @ ASPEN ST NW


7:08 AM 815 Salem Av///// SALVATION ARMY


7:10 AM 11TH ST SW @ NORFOLK AV SW


7:12 AM SALEM AV SW @ 13TH ST SW


7:15 AM 1902 RORER AV SW


7:19 AM DUNMORE ST SW @ HAMPTON AV SW


7:25 AM FISHBURN PARK ES/YMCA FISHBURN/FISHBURN ES/YM


Bus: 64


Route #: FISH4A


6:16 AM TENNESSEE AV NW @ MONROE ST NW


6:18 AM WESTSIDE BL NW @ WESTSIDE ELEMENTARY ACCESS NW


6:20 AM 3547 HERSHBERGER RD NW


6:24 AM COVE RD NW @ WILLOW WALK DR NW


6:29 AM BARNETT RD NW @ YOUNGWOOD DR NW


6:31 AM SHOWALTER RD NW @ NORTHWOOD DR NW


6:35 AM APPLETON AV NW @ DODSON RD NW


6:37 AM ANGUS RD NW @ WOODBRIDGE AV NW


6:41 AM HARVEST LA NW @ MICHAEL ST NW


6:45 AM HARVEST LA NW @ FAIRHOPE RD NW


6:50 AM HIGHLAND FARM RD NW @ TUCKAWANA CIR NW


6:55 AM COVE RD NW @ FRESNO ST NW


6:58 AM PITTSFIELD AV NW @ PITTSFIELD CIR NW


7:02 AM ORDWAY DR NW @ GLENROY ST NW


7:11 AM 2415 COLONIAL AV SW


7:14 AM 2517/2516 WINTHROP AV SW


7:17 AM 2419 WINTHROP AV SW


7:21 AM BROADWAY AV SW @ SANFORD AV SW


7:25 AM FISHBURN PARK ES/YMCA FISHBURN/FISHBURN ES/YM


Bus: 66


Route #: FISH1A


6:18 AM 402///////////// 4TH ST SE/RESCUE MISSION


6:22 AM WISE AV SE @ INDIAN VILLAGE LA SE


6:25 AM 2308 DUNKIRK AV NE


6:32 AM 1801 DALE AVE. SE


6:34 AM MONTROSE AV SE @ 12TH ST SE


6:38 AM RIVERDALE RD SE @ HIRAM ST SE


6:42 AM KING CHARLES AV SE @ PIKE LA SE


6:47 AM HONEY TREE RIVERWALK


6:53 AM ROBERTS RD SW @ BEECHWOOD DR SW


6:57 AM 834 DUKE OF GLOUCESTER ST SW


7:01 AM 826 KING JAMES ST SW


7:05 AM Honeytree Townside


7:09 AM SOUTHWAY DR SW @ STERLING RD SW


7:18 AM COLONIAL AV SW @ 23RD ST SW


7:20 AM LYNN AV SW @ 21ST ST SW


7:25 AM FISHBURN PARK ES/YMCA FISHBURN/FISHBURN ES/YM


Bus: 70


Route #: FISH6A


6:10 AM SUMMIT LA NW @ MOUNTAIN RD NW


6:14 AM WESTSIDE BL NW @ MICHIGAN AV NW


6:17 AM MELROSE AV NW @ 35TH ST NW


6:23 AM FLORIDA AV NW @ WELLSLEY ST NW


6:29 AM ASPEN ST NW @ FOREST PARK BL NW


6:32 AM MELROSE AV NW @ PALMETTO ST NW


6:35 AM MELROSE AV NW @ OLD COUNTRY CLUB RD NW


6:39 AM 4313 MOOMAW AV NW


6:44 AM WESTSIDE BL NW @ SIGNAL HILL AV NW


6:46 AM WILMONT AV NW @ ROSEMEAD ST NW


6:52 AM SALEM TPK NW @ WESTWOOD BL NW


6:55 AM SALEM TPK NW @ 30TH ST NW


7:00 AM LOUDON AV NW @ 16TH ST NW


7:05 AM 601 ELM AV SW


7:07 AM DAY AV SW @ 8TH ST SW


7:10 AM MAIN ST SW @ FLOYD AV SW


7:12 AM MAIN ST SW @ FLOYD AV SW


7:15 AM ARLINGTON RD SW @ SHERWOOD AV SW


7:20 AM 809/811 BRANDON AV SW


7:25 AM FISHBURN PARK ES/YMCA FISHBURN/FISHBURN ES/YM


Bus: 116


Route #: FISH2A


6:38 AM PRESTON AV NE @ OLIVER RD NE


6:41 AM COLUMBIA ST NE @ PALMER AV NE


6:49 AM COLUMBIA ST NE @ OLD MOUNTAIN RD NE


6:55 AM LIBERTY RD NE @ MANSFIELD ST NE


7:00 AM HOLLY RD NE @ NOBLE AV NE


7:10 AM 2782 COLONIAL AVE. SW


7:18 AM PERSINGER RD SW @ BLUEFIELD BL SW


7:25 AM FISHBURN PARK ES/YMCA FISHBURN/FISHBURN ES/YM


40 Douglass Avenue NW, Roanoke, VA24012 Phone 540-853-2502