Bus: 14


Route #: CS03A


7:00 AM HEATHERTON RD SW @ COVENTRY LA SW


7:00 AM DARWIN RD SW @ ALTON RD SW


7:00 AM DARWIN RD SW @ BOSWORTH DR SW


7:01 AM DARWIN RD SW @ THREE CHOP LA SW


7:02 AM LONDONDERRY DR SW @ PENARTH RD SW


7:04 AM WILLOW OAK DR SW @ WINTERBERRY LA SW


7:05 AM AVENHAM AV SW @ DILLARD RD SW


7:05 AM AVENHAM AV SW @ SOMERSET ST SW


7:05 AM WHITE OAK RD SW @ BRIGHTWOOD PL SW


7:06 AM AVENHAM AVE SW@WHITE OAK


7:07 AM CLYDESDALE ST SW @ ALLENDALE ST SW


7:08 AM ALLENDALE ST SW @ SOMERSET ST SW


7:08 AM SOMERSET ST SW @ PEAKWOOD DR SW


7:09 AM PEAKWOOD DR SW @ EXETER ST SW


7:10 AM 3468 PEAKWOOD DR SW


7:10 AM 3476 PEAKWOOD DR SW


7:10 AM 3480 PEAKWOOD DR SW


7:11 AM 3569 PEAKWOOD DR SW


7:11 AM 3601/3596 PEAKWOOD DR SW


7:12 AM 3656 PEAKWOOD DR SW


7:12 AM 3659 PEAKWOOD DR SW


7:12 AM 3674/3673 PEAKWOOD DR SW


7:13 AM 3712 PEAKWOOD DR SW


7:13 AM 3735 PEAKWOOD DR SW


7:14 AM 3434 WEST RIDGE RD SW


7:14 AM WEST RIDGE RD SW @ WEST RIDGE CIR SW


7:15 AM WEST RIDGE RD SW @ BURNLEIGH RD SW


7:16 AM BURNLEIGH RD SW @ LOCKRIDGE RD SW


7:18 AM WEST RIDGE RD SW @ STONERIDGE RD SW


7:18 AM 3104 WEST RIDGE RD SW


7:19 AM CASSELL LA SW @ POPLAR DR SW


7:19 AM CASSELL LA SW @ CAROLINA AV SW


7:20 AM 3010 AVENHAM AV SW


7:20 AM Avenham AV SW @ Wildwood RD SW


7:22 AM LONGVIEW AV SW @ 26TH ST SW


7:23 AM BROADWAY AV SW @ AVENHAM AV SW


7:25 AM CRYSTAL SPRING ELEMENTARY


Bus: 43


Route #: CS01A


6:52 AM PIEDMONT ST SE @ RIVERLAND RD SE


6:53 AM WALNUT AV SE @ BELLEVIEW AV SE


6:54 AM 1339 HAMILTON TER SE


6:56 AM BELLEVIEW AV SE @ PINK ST SE


6:58 AM 502 CAMILLA ST SE


6:58 AM LAUREL ST SE @ WALNUT AV SE


6:59 AM 456 RIVERLAND RD SE


6:59 AM RIVERLAND RD SE @ PIEDMONT ST SE


7:02 AM PIEDMONT ST SE @ ARBOR AV SE


7:03 AM 417 ARBOR AV SE


7:04 AM LAUREL ST SE @ ARBUTUS AV SE


7:05 AM ARBUTUS AV SE @ IVY ST SE


7:07 AM ARBUTUS AV SE @ WHITMAN ST SE


7:12 AM 26TH ST SW @ ROSALIND AV SW


7:15 AM STEPHENSON AV SW @ 25TH ST SW


7:17 AM BROADWAY AV SW @ LONGVIEW AV SW


7:18 AM BROADWAY AV SW @ 22ND ST SW


7:25 AM CRYSTAL SPRING ELEMENTARY


Bus: 102


Route #: CS04A


6:53 AM Summit Way Apts. at mailboxes


6:55 AM PHEASANT RIDGE RD SW @ HONEYTREE DAYCARE DRIVEWAY


6:57 AM 4330 SOUTHERN HILLS DR SW


6:57 AM VAN WINKLE RD SW @ JOPLIN RD SW


6:58 AM VAN WINKLE RD SW @ GRIFFIN RD SW


6:59 AM VILLAGE TRAILER PARK


7:00 AM VAN WINKLE RD SW @ NARROWS LA SW


7:06 AM 3441 WELLINGTON DR SE


7:06 AM 3425/3424 WELLINGTON DR SE


7:07 AM 3400 WELLINGTON DR SE


7:09 AM WELLINGTON DR SE @ WATERFORD DR SE


7:09 AM WELLINGTON DR SE @ KENSINGTON CT SE


7:12 AM 2619 NOTTINGHAM RD SE


7:13 AM 2431 NOTTINGHAM RD SE


7:14 AM YELLOW MOUNTAIN RD SE @ WOODCLIFF RD SE


7:15 AM JEFFERSON ST SW @ 24TH ST SW


7:16 AM 23 24TH ST SE


7:17 AM 24TH ST SE @ STANLEY AV SE


7:19 AM CORNWALLIS AV SE @ 26TH ST SE


7:19 AM CORNWALLIS AV SE @ 27TH ST SE


7:20 AM 27TH ST SE @ STANLEY AV SE


7:22 AM CRYSTAL SPRING AV SW @ 28TH ST SW


7:25 AM CRYSTAL SPRING ELEMENTARY


40 Douglass Avenue NW, Roanoke, VA 24012 Phone 540-853-2502